Dostupnost služeb skvely.net

Zjistěte si, zda i vy můžete mít skvely.net! Že nevíte proč si vybrat skvely.net? :)

Podle poštovní adresy
Orientačně ověří zda je možné na uvedené poštovní adrese zřídit připojení do internetu skvely.net. Berte prosím na vědomí, že ověření je orientační a vždy záleží na konkrétních podmínkách zejména na přímé viditelnosti na naše antény.

Po orientačním ověření vždy následuje obhlídka ZDARMA, provedená naším technikem, aby potvrdil dostupnost signálu a tím jsme zajistili bezproblémové fungování našich služeb.

Podle mapy
Zobrazí se mapa, kde si můžete najít všechny naše vysílače a udělat si představu o dostupnosti našich služeb. Berte prosím na vědomí, že ověření je orientační a vždy záleží na konkrétních podmínkách zejména na přímé viditelnosti na naše antény. Bez přímé viditelnosti nemůžeme zaručit spolehlivé fungování bezdrátového internetu.

Podle seznamu měst a obcí
Naše služby jsou dostupné ve více jak 100 městech a obcí. Projděte si náš seznam a zjistěte si jakým způsobem zajišťujeme pokrytí internetem i tam, kde potřebujete.

Jste již naším zákazníkem?

Pro zákazníky - Test rychlosti Vašeho připojení
Pro ověření rychlosti či kvality vašeho připojení využijte následující odkaz, kde jsou uvedeny různé stránky pro měření rychlosti. Také máte možnost nahlásit případný problém.

Mohlo by vás také zajímat

Více informací o síti skvely.net
Proč si vybrat skvely.net