Ke stažení

Volně ke staženíProgramy, utility a nástroje volně ke stažení

Vzdálená pomoc

Před použitím nám zavolejte a domluvte se na vzdálené ovládání vašeho pc naším administrátorem.
Info o službě vzdálená pomoc | Stáhnout pomoc.exe

Důležité dokumenty a také loga, bannery apod...

Naše všeobecné podmínky a ceník jsou vždy ke stažení na následujícím odkazu. Naleznete zde také starší ceníky. Naše podmínky a ceny netajíme. Pokud máte dotaz, nebojte se zeptat. Všeobecné podmínky a ceník
Naše logo, bannery, samolepky neschováváme a nebráníme se jejich použití pokud má pro Vás smysl. Můžete si je stáhnout a použít.
Přejít na loga, bannery a samolepky

Změna DNS

Program pro jednoduchou a rychlou změnu DNS v počítačích s operačním systémem Windows 7/8/10. Vhodné pro použití zákazníky bez technických znalostí. Program nabízí jednoduché přepnutí DNS mezi nastavením skvely.net, googlu či jiného manuálního zadání pro aktuální připojení bez nutnosti restartu.
Info o programu DNS přepínač | Stáhnout program DNS přepínač

Mozilla Firefox

Námi doporučovaný webový prohlížeč. Aktuální i starší verze tohoto prohlíže naleznete na jeho stránkách
Prohlížeče firefox - mozilla.org

EMCO Ping Monitor Free

Program pro testování odezev (icmp ping). Používají zejména zákazníci-hráči pro odhalení místa kde dochází k lagům. Program je FREE verze a můžete jej klidně použít. Naši administrátoři vám zašlou konfigurační soubor nebo IP adresy proti kterým budete testovat. Program je ve verzi 4.7.17
Domovská stránka | Stáhnout FREE instalačku

Putty

Program pro připojení na naše routery. Používají zejména naši administátoři.
Domovská stránka | Stáhnout putty

TOR IP changer v1.2.2

Program pro změnu IP adresy vašeho připojení. Program nezmění Vaši ip adresu v síti, to by připojení nefungovalo. Protuneluje však Vaše data na jiné počítače využívající síť TOR a vy přistoupíte na stránku v internetu pod jinou adresou - jakoby odkudkoliv ze světa. Program napsal náš zaměstnanec Jan Ševčík mimo pracovní dobu a vývoj aplikace jsme aktivně podpořili. Aplikace je zabalena programem RAR.
Video návod | Stáhnout IP changer 1.2.2